תקנון האתר:
אנו Elegant Car נפרט להלן כמה סעיפים לקניה נוחה ובטוחה וזאת במטרה להגן על סחר הוגן בקניה באתר,אנא קראו את התקנון במלואו לפני הקניה וזאת בכדי להימנע מאי נעימות/אי הבנות.
1)הקניה באתר היא לבעלי גיל 18 ומעלה בלבד
2)אנו Elegant Car עוסק מורשה 038505970 אחראים הבלעדיים לתוכן המוצג באתר ולכן היה ומתקלתם בתוכן לא הולם תוכלו לדווח לנו באמצעות "צור קשר" או טלפונית.
כמו כן האחריות עד לקבלת המוצר ע"י הלקוח היא אחריות מלאה של בית העסק Elegant Car
3) אנו ב Elegant Car מתחייבים למסור לחברת השילוח את המוצרים עד 2 ימי עסקים ממועד אישור התשלום , Elegant Car  אינה יכולה להתחייב על זמני הגעת המוצר מרגע הוצאת המשלוח (3-7 ימים לערך)ואולם כפי שנאמר בסעיף 2 אנו ב Elegant Car אחראים על המוצר הנשלח עד לקבלתו בידי הלקוח/ה.
4)ביטול עסקה: יש אפשרות לבטל עסקה עד 14 ימים מיום קבלת המוצר ולקבל החזר כספי  (בניכוי עמלות סליקה 4% מסכום הקניה) עם קבלת המוצר בחזרה. ביטול עיסקה מכל סיבה שלא קשורה בבית העסק תחייב את המבטל/ת  בדמי משלוח ששולמו עבור המוצר שנשלח ו/או בדמי משלוח עבור החזרת המוצר בחזרה לבית העסק וזאת אם המשלוח כבר נמסר לחברת השילוח לפני בקשת הביטול.
במידה והלקוח/ה יבחרו להחזיר את הסחורה באופן עצמאי אחריות הגעת המוצר לחנותנו תחול על הלקוח/ה.  
כמו כן מומלץ לעיין בדף משלוחים והחזרות. לא ניתן להחזיר/להחליף מוצר משומש  אלה רק על פי שיקול דעת הנהלת העסק 
אין אפשרות להחזיר שמנים/תוספים/מוצרי טיפוח נוזליים או משחות מכל סוג ואין אפשרות להחזיר מוצרים שהורכבו אם באופן מלא או חלקי
במידה והלקוח/ה ירצו להחליף מוצר הוא ישלח את המוצר לחנותנו על חשבונו ויקבל את המוצר בחזרה במשלוח חינם.
5) אנו ב Elegant Car מתחייבים לשמור על פרטי הלקוח/ה ולא להעביר, למסור או למכור פרטים אודות הלקוח מתוך כוונה ברורה לשמירת פרטיות הלקוח/ה, למעט פריצה, גנבה או כוח עליון.
6) אנו באלגנט קאר שומרים לעצמנו את הזכות להשהות או לבטל עסקה בשל כל סיבה שהיא וזאת תוך זיכוי מלא של הלקוח/ה באם בוצע ביטול עסקה מטעמנו, ט.ל.ח
7) אחריות המוצר: יש לשים לב לתקופת האחריות והתנייות האחריות שמוצגות בדף המוצר שכן כל מוצר יש לו את זמן האחריות והתניות האחריות משלו.
האחריות תסופק ע"י אלגנט קאר ו/או מי מטעמנו וזאת בהתאם להתניות וזמן האחריות שמתוארים בדף המוצר.
8) באם ותהיה תביעה משפטית כזאת או אחרת, היא תתקיים בתחום בתי המשפט בתל אביב
                                                                                                             אנו ב Elegant Car מאחלים לכם המשך קניה נעימה :)
x

#{title}

#{text}

#{price}