תקנון האתר:
אנו Elegant Car נפרט להלן כמה סעיפים לקניה נוחה ובטוחה וזאת במטרה להגן על סחר הוגן בקניה באתר,אנא קראו את התקנון במלואו לפני הקניה וזאת בכדי להימנע מאי נעימות/אי הבנות.
1)הקניה באתר היא לבעלי גיל 18 ומעלה בלבד
2)אנו Elegant Car עוסק מורשה 038505970 אחראים הבלעדיים לתוכן המוצג באתר ולכן היה ומתקלתם בתוכן לא הולם תוכלו לדווח לנו באמצעות "צור קשר" או טלפונית.
כמו כן האחריות עד לקבלת המוצר ע"י הלקוח היא אחריות מלאה של בית העסק Elegant Car
3) אנו ב Elegant Car מתחייבים לשלוח את המוצרים עד 2 ימי עסקים ממועד אישור התשלום דרך דואר שליחים  ובחינם ללא עלות מצד הלקוח, Elegant Car  אינה יכולה להתחייב על זמני הגעת המוצר מרגע הוצאת המשלוח (3-7 ימים לערך)ואולם כפי שנאמר בסעיף 2 אנו ב Elegant Car אחראים על המוצר הנשלח עד לקבלתו בידי הלקוח.
4)ביטול עסקה: יש אפשרות לבטל עסקה עד 14 ימים מיום קבלת המוצר ולקבל החזר כספי מלא (בניכוי עמלות סליקה) עם קבלת המוצר בחזרה, דמי המשלוח  חזרה יהיו על חשבון הלקוח  אחריות הגעת המוצר לחנותנו תחול גם היא על הלקוח.
כמו כן מומלץ לעיין בדף משלוחים והחזרות. לא ניתן להחזיר/להחליף מוצר משומש  אלה רק על פי שיקול דעת הנהלת העסק
במידה והלקוח ירצה להחליף מוצר הוא ישלח את המוצר לחנותנו על חשבונו ויקבל את המוצר בחזרה במשלוח חינם.
5) אנו ב Elegant Car מתחייבים לשמור על פרטי הלקוח ולא להעביר, למסור או למכור פרטים אודות הלקוח מתוך כוונה ברורה לשמירת פרטיות הלקוח, למעט פריצה, גנבה או כוח עליון.
6) מוצרים מורכבים לא ניתן להחליף ו/או להחזיר אלה רק על פי שיקול דעת הנהלת העסק
7) אנו באלגנט קאר שומרים לעצמנו את הזכות להשהות או לבטל עסקה בשל כל סיבה שהיא וזאת תוך זיכוי מלא של הלקוח באם בוצע ביטול עסקה מטעמנו, ט.ל.ח
8) באם ותהיה תביעה משפטית כזאת או אחרת, היא תתקיים בתחום בתי המשפט בתל אביב
                                                                                                             אנו ב Elegant Car מאחלים לכם המשך קניה נעימה :)
x

#{title}

#{text}

#{price}