תקנון האתר:
אנו ב Elegant Online נפרט להלן כמה סעיפים לקניה נוחה ובטוחה וזאת במטרה להגן על סחר הוגן בקניה באתר,אנא קראו את התקנון במלואו לפני הקניה וזאת בכדי להימנע מאי נעימות/אי הבנות.
1)הקניה באתר היא לבעלי גיל 18 ומעלה בלבד
2)אנו Elegant Online עוסק מורשה 038505970 אחראים הבלעדיים לתוכן המוצג באתר ולכן היה ומתקלתם בתוכן לא הולם תוכלו לדווח לנו באמצעות "צור קשר" או טלפונית.
כמו כן האחריות עד לקבלת המוצר ע"י הלקוח היא אחריות מלאה של בית העסק Elegant Online
3) אנו ב Elegant Online מתחייבים למסור לחברת השילוח את המוצרים עד 2 ימי עסקים ממועד אישור התשלום , Elegant Online  אינה יכולה להתחייב על זמני הגעת המוצר מרגע הוצאת המשלוח (3-10 ימים לערך)ואולם כפי שנאמר בסעיף 2 אנו ב Elegant Online אחראים על המוצר הנשלח עד לקבלתו בידי הלקוח/ה.
במקרה של צורך בהרמת מוצרים כבדי משקל (מעל ל 10 ק"ג) מעל קומה 3 ללא מעלית תידרש תוספת תשלום בתיאום עם המוביל.
4)ביטול עסקה: יש אפשרות לבטל עסקה עד 14 ימים מיום קבלת המוצר ולקבל החזר כספי  (בניכוי עמלות סליקה 4% מסכום הקניה) עם קבלת המוצר בחזרה. ביטול עיסקה מכל סיבה שלא קשורה בבית העסק תחייב את המבטל/ת  בדמי משלוח ששולמו עבור המוצר שנשלח ו/או בדמי משלוח עבור החזרת המוצר בחזרה לבית העסק וזאת אם המשלוח כבר נמסר לחברת השילוח לפני בקשת הביטול.
במידה והלקוח/ה יבחרו להחזיר את הסחורה באופן עצמאי אחריות הגעת המוצר לחנותנו תחול על הלקוח/ה.  
כמו כן מומלץ לעיין בדף משלוחים והחזרות. לא ניתן להחזיר/להחליף מוצר משומש  אלה רק על פי שיקול דעת הנהלת העסק 
אין אפשרות להחזיר שמנים/תוספים/מוצרי טיפוח נוזליים או משחות מכל סוג ואין אפשרות להחזיר מוצרים שהורכבו אם באופן מלא או חלקי
במידה והלקוח/ה ירצו להחליף מוצר הוא ישלח את המוצר לחנותנו על חשבונו ויקבל את המוצר בחזרה במשלוח חינם.
5) אנו ב Elegant Online מתחייבים לשמור על פרטי הלקוח/ה ולא להעביר, למסור או למכור פרטים אודות הלקוח מתוך כוונה ברורה לשמירת פרטיות הלקוח/ה, למעט פריצה, גנבה או כוח עליון.
6) אנו Elegant Online שומרים לעצמנו את הזכות להשהות או לבטל עסקה בשל כל סיבה שהיא וזאת תוך זיכוי מלא של הלקוח/ה באם בוצע ביטול עסקה מטעמנו, ט.ל.ח
7) אחריות המוצר: יש לשים לב לתקופת האחריות והתנייות האחריות שמוצגות בדף המוצר שכן כל מוצר יש לו את זמן האחריות והתניות האחריות משלו.
האחריות תסופק ע"י אלגנט קאר ו/או מי מטעמנו וזאת בהתאם להתניות וזמן האחריות שמתוארים בדף המוצר.
8) באם ותהיה תביעה משפטית כזאת או אחרת, היא תתקיים בתחום בתי המשפט בתל אביב
                                                                                                             אנו ב Elegant Online מאחלים לכם המשך קניה נעימה :)
x

#{title}

#{text}

#{price}