תנאי שימוש ורכישה


תקנון האתר: 
אנו Elegant Car נפרט להלן כמה סעיפים לקניה נוחה ובטוחה וזאת במטרה להגן על סחר הוגן בקניה באתר,אנה קראו את התקנון במלואו לפני הקניה וזאת בכדי להימנע מאי נאמויות/אי הבנות. 
1)הקניה באתר היא לבעלי גיל 18 ומעלה בלבד 
2)אנו Elegant Car עוסק מורשה 038505970 אחראים הבלעדיים לתוכן המוצג באתר ולכן היה ומתקלתם בתוכן לא הולם תוכלו לדווח לנו באמצעות "צור קשר"או טלפונית. 
כמו כן האחריות עד לקבלת המוצר ע"י הלקוח היא אחריות מלאה של בית העסק Elegant Car 
3) אנו ב Elegant Car מתחייבים לשלוח את המוצרים עד 2 ימי עסקים ממועד אישור התשלום דרך דואר ישראל ובחינם ללא עלות מצד הלקוח, Elegant Car אינה יכולה להתחייב על זמני הגעת המוצר מרגע הישלחו (7-10 ימים לערך)ואולם כפי שנאמר בסעיף 2 אנו ב Elegant Car אחראים על המוצר הנשלח עד לקבלתו בידי הלקוח. 
במידה והמוצר ישלח על ידי חברת שליחויות פרטית(בתוספת תשלום מצד הלקוח) צפי הגעת המוצר יהיה בין 2-4 ימי עסקים והחברה תיצור קשר עם הלקוח באם הלקוח יאשר זאת. 
4)ביטול עסקה: יש אפשרות לבטל עסקה עד 7 ימים מיום קבלת המוצר ולקבל החזר כספי מלא (בניכוי עמלות סליקה) עם קבלת המוצר בחזרה,דמי המשלוח חזרה יהיו על חשבון הלקוח אחריות הגעת המוצר לחנותנו תחול גם היא על הלקוח. 
במידה והלקוח ירצה להחליף מוצר הוא ישלח את המוצר לחנותנו על חשבונו ויקבל את המוצר בחזרה במשלוח חינם. 
5) אנו ב Elegant Car מתחייבים לשמור על פרטי הלקןח ולא להעביר,למסור או למכור פרטים אודות הלקוח מתוך כוונה ברורה לשמירת פרטיות הלקוח,למעט פריצה,גנבה או כוח עליון. 
אנו ב Elegant Car מאחלים לכם המשך קניה נעימה smiley
 
x

#{title}

#{text}

#{price}