כמה פעמים קרה לכם שנכנסתם לרכב וראיתם לכלוך על מושב הרכב? או על ריצפת הרכב?
 ואמרתם לעצמכם נו באמת? דווקא עכשיו שאין לי זמן לנסוע לשטיפה?

בשביל זה בדיוק הבאנו לכם את שואב האבק טייפון, בדיוק בשביל הרגעים הללו שאתם עסוקים מדיי לנסוע לשטיפת הרכב ולהמתין לתורכם.

מחיר שובר שוק של 149.90 ש”ח כולל כל התוספות
✔ מברשת רכה  ✔ צינור שאיבה  ✔ מאריך  ✔ פייה שטוחה  ✔ תיק נשיאה
★ אחריות לשנה ★

משלוח בחינם עם שליח עד הבית ★

שואב אבק ידני לרכב

 
 

שואב אבק לרכב שעושה את העבודה

מדובר בבעיה מוכרת: תא הנוסעים של הרכב ובעיקר הספסל האחורי נוטים להפוך לערימת לכלוך אחת גדולה, כאשר "האשמים" הוא בדרך כלל הקטנים במשפחה. אז מה לעשות? כבר ניסיתם להסביר, כבר נמאס לכם ללכת בכל פעם למכון הניקוי והשטיפה, ולפעמים פשוט צריך את האוטו נקי עכשיו. הפתרון הוא כמובן שואב אבק לרכב ואנו מזמינים אתכם להתרשם משואב האבק טייפון שמציעה אלגנט קאר.

מה שבין ילדים, לכלוך ורכבים

אז לפני שנתחיל לטפול האשמות על הזאטוטים, בואו נאמר את האמת: גם המבוגרים יותר במשפחה תורמים לעיתים לפירורים ושאר לכלוכים שמתאספים על גבי הריפודים, ביניהם, מתחת לרגליים וכן הלאה. כן, גם המבוגרים לפעמים מפצחים גרעינים ברכב, פותחים שקית ביסלי או במבה והפירורים מחליקים אל החולצה, המכנסיים ואל הריפודים. יחד עם זאת, בעוד שהמבוגרים בדרך כלל יקפידו שהלכלוך ייכנס לשקית או לפח, הרי שהילדים פחות קפדניים מבחינה זו. אכן, כמעט כל מי שיש לו ילדים מכיר את הריבים החוזרים ונשנים, את הגערות וההצטדקויות, וכמובן גם את הטרדה והתרעומת כאשר מגלים ששוב התמלא המושב האחורי בפירורים. זו בעיה אסתטית שגם נוטה להחמיר עם הזמן, בעוד הפירורים הולכים ומתאספים, נכנסים לכל פתח, רווח וחריץ, נמעכים והופכים לבלילה די מגעילה שקשה לחיות איתה.

כמובן שיש למצב הזה פתרון שונים, אשר שואב אבק ידני לרכב הוא רק אחד מהם. כך למשל, ניתן להשקיע את הזמן והאנרגיה לחינוך מחודש של הילדים לגבי פיזור פירורים באוטו, אולם רובנו כבר יודעים שזה לא ממש עוזר לחלוטין. פתרון אפשרי אחר הוא לנסות למנוע מהילדים כל מאכל במהלך נסיעה ברכב, בין אם מדובר בחטיפים או בסנדוויצ'ים, אבל גם כאן רובנו יודעים שהבכי ואנחות האכזבה בסוף שוברים גם את ההורים החזקים ביותר. עוד פתרון הוא כמובן לקחת את האוטו באופן קבוע למכון השטיפה, מה שכרוך בהוצאות לא מעטות וגם לא תמיד נותן את המענה בזמן – כי לא תמיד יש לנו זמן לגשת לשטיפה ואנו רוצים את הרכב נקי עכשיו. על כן, שואב אבק לרכב הוא פתרון מצוין שנותן מענה לסוגיות אלו.

שואב אבק מומלץ ואיכותי לרכבים

אם אתם מחפשי שואב אבק מומלץ לרכב כדאי שתכירו את שואב הטייפון שלנו. מדובר בשואב חזק במיוחד הפועל בהספק כוח מנוע של 120W, המאפשר שאיבה עוצמתית של לכלוכים מכל הסוגים. כמו כן, יש לו שלושה ראשי שאיבה המאפשרים להיכנס לנקודות שונות בספסל האחורי והקדמי, ולמעשה לכל פינה בתא הנוסעים, בנוסף אל צינור השאיבה הגמיש שמאפשר כניסה אל מתחת למושבים. בנוסף, לשואב הטייפון שחברתנו מוכרת יש מברשת רכה המאפשרת להוציא את אותם לכלוכים שנדבקו בצורה יותר חזקה אל שכבות הריפוד, בין אם מדובר בבוץ, חול, אבק או פירורים. 

מעבר לכך, שואב הטייפון שלנו מגיע עם כבל מאריך באורך ארבעה וחצי מטרים, דבר המאפשר עבודה נוחה מאוד הטייפון מגיע עם חיבור למצת הרכב בלבד. וכמה עולה כל התענוג הזה? אם חשבתם ששואב אבק לרכב הולך לקרוע לכם את הארנק, אז חשוב שתדעו שהוא עולה רק 149.9 שקלים נכון להיום, עלויות זניחות של פחות מארוחה זוגית במסעדה. שואב אבק דיני לרכב מסוג טייפון תוכלו להזמין כבר עכשיו בקלות ובנוחות דרך האתר. מרגע ההזמנה, השואב יגיע אליכם בתוך תיק הנשיאה המהודר במהירות שיא של שניים עד שלושה ימי עסקים כאשר המשלוח לגמרי בחינם. 

חברת אלגנט קאר מתמחה במתן פתרונות אחסון הרכב ושמירה על הניקיון שלו תוך מתן דגש על אכות המוצרים ורמת גימור גבוהה. וכאשר אתם קונים אותו מאיתנו אתם יכולים להיות בטוחים שביצעתם רכישה מושכלת, מחברה הנותנת לכם גב איתן עם אחריות לשנה, ואשר מוצרי ניקיון ואחסון לרכבים הוא תחום התמחותה המרכזי.

x

#{title}

#{text}

#{price}