חוזרים מהסופר? צריך לסחוב את הקניות עד הבית, צריכים להעביר מוצרים ממקום למקום? סוחבים, עובדים עם כלים כבדים? סוחבים, מעבירים סחורות?  בדיוק....סוחבים
אז אם כבר לסחוב למה לעשות את זה כמו חמור כשאפשר לעשות זאת בכיף ובקלות כמו בן אדם

ולכן חברים נגמרו הימים שבהם סחבתם כמו חמורים,
מהיום זה רק בכיף ובחכמה בדיוק כמו שמגיע לכם.

​הכירו את ארבעת הפתרונות שלנו עבורכם:


 
עגלת ה"חייה" וגם עגלת הBOXER הן בעלות יכולת סחיבה חייתית של 300 ק”ג 
ויעבירו לכם את כל מה שאתם צריכים 
להעביר בקלות ,יעילות ,נוחות ובטיחות ללא טיפת מאמץ
העגלה הזאת כל כך חזקה ועוצמתית  שהיא מגיעה עם 10 שנות אחריות
עגלת הBOXER מידות הארגז :
אורך : 95 ס"מ
רוחב :51 ס"מ
גובה :22 ס"מ
צמיג: 25 ס"מ
עגלת ה"חייה"
אורך: 1 מטר
רוחב :51 ס"מ
גובה : 60 ס"מ
צמיג: 25 ס"מ
עגלת ה BOXER  מגיעה עם שק איסוף גזם מתנה!
עגלת ה"חייה" מגיעה עם כיסוי פנימי וסלסלת שרות מתנה!

עגלת סופרמן היא עגלה חזקה במיוחד בעלת כשר נשיאה
של 150 ק"ג בשילוב יציבות בטיחותית
העגלה בעלת גלגלי גומי מלא להעברת משאות כבדים גם כשיש מדרגות שמקשות עליכם להגיע ליעד.

עגלת סופרמן מתקפלת בקלות יכולה להכנס לתא המטען או כל מקום אחר ברכב בקלות רבה.
עגלת סופרמן מגיעה עם 3 שנות אחריות
תקבלו ראצ'ט לקשירת פרטי ההובלה - מתנה

עגלות משא מתקפלות

עגלת ה "3PRO" חזקה בעלת כושר נשיאה של 350 ק"ג שתהפוך את החיים שלכם לכל כך קלים!
עגלת ה"3PRO" נפתחת לשלושה מצבים לצורך העמסה מרבית ואיזון הפריטים
עגלת ה"3PRO" מגיעה עם גלגלי גומי מלא כסטנדרט
עגלת ה"3PRO" מגיעה עם שנה אחריות
תקבלו ראצ'ט לקשירת פרטי ההובלה - מתנה

עולמן המופלא של עגלות משא 


עגלות משא לרכבים מעניקות פתרון מצוין עבור שלל מצבים הקשורים בשינוע חפצים ופריטים שונים, הבאתם אל הרכב והעמסתם עליו, וכן פריקתם ושינועם למקומות אחרים. למעשה, בשוק ישנן לא מעט עגלות משא השונות זו מזו בחומרים שמהם הן עשויות, ביכולת הנשיאה שלהן, במשקל העצמי שלהן, בגודלן, בהתאמתן לצרכים פרטיים ו/או מסחריים, בעלויותיהן ועוד. בשורות הבאות נספר לכם על עולמן המופלא של עגלות נשיאה – אם עדיין לא התוודעתם אליו.

מי בכלל צריך עגלת נשיאה?


התשובה הקצרה לשאלה זו היא שכולנו צריכים עגלות שינוע ואין זה משנע אם אנו אנשים פרטיים או בעלי מקצוע. התשובה הארוכה מחלקת את השימושים אל עגלות לעבודה ועגלות לשימושים פרטיים. כאשר מדובר על עגלות משא המשמשות לצרכים פרטיים הכוונה היא לצרכים השונים שעולים ביומיום, או לצרכים נקודתיים המצריכים נשאית משאות. כך למשל, יש אנשים העושים את הקניות שלהם בשוק וצריכים לשאת שלל שקיות כבדות למדי אל הרכב, ולאחר מכן מהרכב אל הבית או הדירה. עגלת אלומיניום מתקפלת הנכנסת אל תוך תא המטען בקלות, ושניתן לקבוע גם את גודלה במהלך השינוע, היא פתרון מצוין לצורך זה. כמו כן, מעת לעת אנשים נדרשים להעביר פריטים כבדים למדי, כגון מכונות כביסה, מייבשי כביסה ומדיחי כלים שצריכים לצאת מהבית או להיכנס אליו, לרבות הצורך להעלות אותם במדרגות. גם כאן, עגלות משא מספקות פתרון מצוין.

אכן, עגלות שינוע פוטרות אותנו מהצורך לשאת משקלים כבדים בידיים או על הגב, מה שמונע נזקים לגב התחתון, לכתפיים ולצוואר. על כך יכולים בוודאי להעיד בעלי מקצוע שגם הם זקוקים לעגלות עבודה. לא פעם מדובר בעגלות יותר מאסיביות עם יותר יכולת נשיאה מעגלות המשמשות לצרכים פרטיים, והן משמשות בין היתר להעברת כלי עבודה כבדים, ציוד כבד, אביזרי חילוף וכדומה. דרך אגב, כל מי שיוצא מעת לעת לקמפינג יודע שאחת הבעיות הנפוצות היא הצורך להעביר ציוד ממקום חניית הרכב אל מיקומו של האוהל, דבר המצריך לא פעם כמה נגלות עם פריטים די כבדים על הידיים, וכך מתחילים את הבילוי עם שרירים תפוסים. עגלת נשיאה מעניקה פתרון מצוין גם לסוגיה זו.

שלוש דוגמאות לעגלות נשיאה נבחרות

חברת אלגנט קאר גאה להעמיד לרשותכם שלושה סוגים של עגלות נשיאה מצוינות ואמינות המגיעות עם אחריות ארוכת טווח:

 
  • החייה – עגלה חזקה ומאסיבית בעלי יכולת נשיאה מרשימה של שלוש מאות ק"ג, שתתקשו מאוד למצוא פריטי ציוד שלא ניתן להעביר איתה. מדובר בעגלה נוחה, יעילה ובטוחה לשימוש שאינה מצריכה מאמץ מיוחד לשינוע, המגיעה עם עשר שנות אחריות.  זוהי עגלה עם גלגלים פניאומטיים חזקים מאוד התומכים בקיבולת הגדולה שלה, והיא יכולה לשמש גם להרבה צרכים ביתיים שאינם קשורים לנסיעה – למשל להעברת כלי גינון, שקי אדמה וציוד לטיפוח הגינה.
  • הפיטבול – מדובר בעגלה חזקה מאוד עם כושר סחיבה על מאתיים ק"ג ודגש מיוחד על בטיחות ויציבות. לעגלה זו יש שישה גלגלים חזקים במיוחד(3 בכול צד במבנה משולש)המאפשרים להעביר משאות כבדים גם אם ישנן בדרך מדרגות, והיא גם מתקפלת בקלות ונכנס בלי בעיה אל תא המטען. דרך אגב, בקנייה של אנו גם מעניקים לכם בחינם ובמתנה ראצ'ט לקשירת פרטי ההובלה.
  • Smart Force – עגלה חזקה שגם לה יש כושר סחיבה של כמאה שמונים עד מאתיים קילוגרמים, בדומה לעגלת הפיטבול. זוהי עגלה העשויה מאלומינים בעלת משקל עצמי של 20 קילוגרמים, אשר היתרון הייחודי שלה הוא היכולת לפתוח אותה לרוחב ולכן להוביל כמויות הרבה יותר גדולות, לעיתים עד פי שלושה מעגלות משא רגילות. היא מגיעה עם עם גלגלי אוויר קלים שמקנים לה תנועה גמישה וחלקה ומשמשים כבולמי זעזועים להגנה על הידיים, הכתפיים והצוואר מפני רעידות וטלטלות בעת העברת משאות. גם בעגלה זו, ברכישתה מאיתנו אתם מקבלים במתנה ראצ'ט לקשירת הציוד המובל.
אנו עומדים לרשותכם

את הבחירה בעגלת המשא שלכם אנו ממליצים לעשות בתשומת לב. זכרו שעגלה זו תשרת אתכם למשך שנים רבות והיא צריכה לתת מענה לצרכים שלכם כעת ובעתיד. לכן, כדאי לחשוב על סוגי המשאות שאתם נדרשים להעביר ביומיום ובכלל, על השטח הפנוי ברכב שלכם לצורך אפסון העגלה, ובאם ישנם תנאי שטח מיוחד שבהם אתם נוהגים לשנע – למשל אזורים שיש בהם מדרגות. 


חברתנו מתמחה בכל הקשור לאפסון, סדר וארגון וניקיון ברכבים, ומציעה מגוון מוצרים המספקים פתרונות מתקדמים בתחום זה – החל בתיקי גג, דרך ארגוניות לרכבים ועד לבוסטרים להנעת מצברים חלשים לכן, יש ברשותנו ניסיון רב בנושאים אלו ובכל הקשור לפתרונות אחסון ושינוע בפרט. אם יש לכם עוד התלבטויות ושאלות לגבי קניית עגלת משא, אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו ולקבל מענה מקצועי ואדיב.
x

#{title}

#{text}

#{price}