מדוע ארגונית לרכב היא הפתרון המושלם לסידור תא המטען?

 
🙂
 
מה קורה בתא המטען שלכם, אתם יודעים? האם הוא מסודר, נקי ומאורגן היטב, או אולי הבלגן חוגג בו? אם תשאלו את השאלה הזו את מרבית הישראלים, התשובה תהיה השנייה – כלומר תא המטען מאופיין באי סדר. רבים גם יגידו לכם שלמעשה אין פתרון לעניין הזה, כי כמה שלא מנסים תמיד יהיה עוד חפץ או פריט ציוד שיצטרך להיכנס לתא המטען, ובסופו של דבר הוא הופך להיות מעין מחסן אחורי המלווה את בעלי הרכב. יחד עם זאת, חשוב לדעת שבלגן בתא המטען איננו גזירת גורל ושיש פתרון איכותי, נאה, עמיד וידידותי מאוד לשימוש – ארגונית לרכב מבית אלגנט קאר. בשורות הבאות נראה מדוע מדובר בפתרון המושלם לסידור תא המטען.

מה יש בכלל בתא המטען שלכם?


טוב, אז בדרך כלל בתא המטען יש את הפריטים הרגילים והנחוצים כמו כבל התנעה למקרה שהמצבר ייגמר, אפוד צהוב זוהר למקרים של עצירה בצד הכביש, משולש זוהר שנועד לאותה מטרה וכדומה. נכון שלפריטים אלו אפשר למצוא מקומות ייעודיים ונסתרים, אך לרוב לאחר השימוש בהם אנשים נוטים להניח אותם בתא המטען והם פשוט נותרים זרוקים בתוכו. ומה עוד יש בתא המטען? כל אחד והעניינים שלו, למשל יכולים להיות בו פריטים לטיול כמו ערכת קפה, פריטים השייכים לילדים כמו ספרים וספרונים, מחברות, חבילות מגבונים וכדומה, חפצים כמו בקבוקים, כלי אוכל, משחקי קופסא וקלפים, וגם כלי עבודה בסיסיים כגון מברגים, אולרים, פיוזים להחלפה וכן הלאה.

יש לציין שכאשר מדברים על סדר וארגון בתא המטען, המטרה אינה דווקא לרוקן אותו לחלוטין, כי בסופו של דבר הרי תצטרכו את הפריטים האלו והם יחזרו להיות מונחים בבגאז'. הנקודה היא לשמור את הפריטים הנחוצים כך שמצד אחד לא ייצרו בלגן לא נעים לעין, ומצד שני יהיו נגישים לשליפה. כלומר, השאיפה היא שהם יהיו מונחים באופן מסודר ונגיש, כאשר ברור היכן כל פריט נמצא, בעודו מופרד מפריטים אחרים ואתם יכולים לשלוף אותו בקלות ובמהירות בעת הצורך. זה בדיוק הפתרון שנותנות ארגוניות לרכב של אלגנט קאר.

מה הפתרון שנותנת הארגונית?


אתם יכולים לקרוא לארגונית גם תיק, תא גדול או ארגז לשמירת חפצים. היא נראית כמו צ'ימידן או צידנית גדולה באורך שישים ס"מ, רוחב 37 ס"מ וגובה 30 ס"מ, כלומר גדולה למדי. היא מחולקת בפני לכמה תאים המאפשרים לאחסן באופן נפרד וברור סוגי שונים של חפצים, כך שצעצועים ומשחקים של ילדים למשל, לא יתערבבו עם כלי העבודה, עם מפות וכדומה. בנוסף, הארגונית הזו יכולה להתקפל לחצי הגודל שלה, כלומר לאורך של 30 ס"מ בלבד, מה שהופך אותה לאידיאלית עבור כל סוגי תאי המטען. כך לדוגמא, אם יש לרכב שלכם תא מטען קטן כמו במכונית מיני קטנה, הארגונית נכנסת אליו בקלות רבה. אותו הדבר לרגבי עלי רכב פרטים שאינם צריכים בשלב מסוים את כל גודלה של הארגונית ורוצים שתא המטען ייראה יותר פנוי. מצד שני, תמיד ניתן לפתוח אותה ולהשתמש במלוא הגודל, בין אם מדובר ברכב פרטי או מסחרי.

ייתכן שיש לכם בבית תיק צ'ימידן ישן, שלא ממש אכפת לכם עליו, ואתם שואלים את עצמכם מדוע לא להשתמש בו במקום בארגונית. ובכן, חשוב להבין שהארגונית שלנו נועדו בדיוק על מנת להחזיק ולשמור על החפצים המצויים בתא המטען. הדבר מתבטא למשל בלוחות ה- PE האלסטיים שמקיפים את הארגונית מכל צדדיה, דבר המעניק לה את רמת הקשיחות הרצויה מבלי להיקרע עקב לחצים פנימיים של עומס חפצים, או עקב לחצים חיצוניים המופעלים עליה על ידי פריטים אחרים שנשמרים וקופצים עם תא המטען. למעשה, הארגונית שלנו כל כך חזקה עד שביכולתה לשאת גם מאה קילוגרם של חפצים בקלות, עם רמה גבוהה מאוד של עמידות. בנוסף, סביר להניח שהצ'ימידן שלכם לא מגיע עם מחיצות, כיסים צדדיים ותכנון המיועד בדיוק למען מטרת שמירה חפצים בתא המטען.

מה שבטוח, גם לא תמצאו אף מוצר אחר בשוק בקטגוריה הזו שמגיע עם רצועות עיגון. המשמעות היא שגם אם אתם עוברים מעל באמפרים, יוצאים לטיול על דרכי עפר, או נוסעים בכל מקום עם קפיצות, הארגונית שומרת על מקומה המעוגן אל תא המטען והחפצים אינם מושלכים ממנה החוצה אל הבגאז'. דרך אגב, המטרה היא כאמור ליצור סדר, ארגון ונראות טובה של תא המטען, והארגוניות שלנו גם מצטיינות במראה מהודר עם גימור ברמה גבוהה מאוד, כאשר ניתן לבחור מבין חמישה צבעים שונים של ורוד, כחול, שחור, אדום וטורקיז. מעבר לכך, על מנת שהרכב כולו יהיה מסודר וגם נקי מלכלוכים, קניית ארגונית מאיתנו מזכה אתכם לגמרי בחינם במתקן לשמירה על טמפרטורת המזון, שעל הדרך שומר על הניקיון והסדר בתא הנוסעים.

כבר עכשיו תוכלו להזמין את הארגונית שלכם דרך האתר שלנו ולקבלה במשלוח חינם תוך שניים-שלושה ימי עסקים לביתכם. בשאלות הינכם מוזמנים לפנות אל נציגי שירות הלקוחות שלנו

 
x

#{title}

#{text}

#{price}