הכלב משיר שיערות ברכב? הכיסוי הבא הוא הפתרון המושלם

 
🙂
 
בתור חברה המתמחה בפתרונות אחסון ושמירה על ניקיון הרכב, בדגש על מוצרי איכות, אנו יודעים היטב כי אחת הבעיות המרכזיות הפוגמות בנראות ובהרגשה בתא הנוסעים הן שיערות שמשילים כלבים על הריפודים. בדיוק עבור מטרה זו אנו מציעים את הריפודית, כיסוי איכותי, עמיד וניתן לכביסה עבור בעלי חיים השומר על הריפודים שלכם מפני שיערות ונזקים שונים.

כיצד אנשים מתמודדים עם בעיית השערות?

לפני שנספר לכם על הכיסוי שלנו, המעניק פתרון מעולה לבעיית השערות ומפגעים נוספים שכלבים יוצרים בריפודי רכבים, בואו נבדוק כמה דרכי התמודדות נפוצות של אנשים. קודם כל, נציין כי מלבד עניין השערות כלבים יוצרים עוד מפגעים כמו למשל הקאות, הלחתת רוק, השתנה במקרים מסוימים, וכן קריעות של הריפודים באמצעות ציפורניים חדות. מה אנשים עושים בשביל להתמודד עם הבעיה? אחד הפתרונות הנפוצים הוא להכניס את הכלב כמה שפחות לרכב, דבר שיוצר לא פעם חיכוכים בין בני המשפחה, כאשר הילדים לא מבינים מדוע הכלב לא יכול להצטרף לנסיעה לסבתא או לטיול. כמובן שמדובר בפתרון בעייתי מפני שמספיקות פעמים בודדות של נסיעה על מנת שהשערות כבר יצטברו על הריפודים, וישנן נסיעות יותר ארוכות שבהן פשוט אי אפשר להשאיר את הכלב בבית.

פתרון נוסף הוא לנסות להבריש שוב ושוב את הכלב במברשת ייעודית או בכפפת סיליקון ייעודית לפני העלייה לרכב. פעולה זו אמנם מסייעת בהקטנת הנשירה אולם היא אינה פותרת אותה לחלוטין, וגם כרוכה בהתעסקות מטרידה שתובעת זמן לפני כל נסיעה. עוד פתרון הוא להשתמש בשואב אבק חזק המסוגל לאסוף את מרבית השערות, או כמובן לפנות באופן קבוע למכון ניקוי רכבים. גם אלו פתרונות הכרוכים בהשקעת זמן וכסף והם גם לא באמת מטפלים בבעיות אחרות, כמו למשל קריעת הריפודים בציפורניים. זאת, במקום לפתור את הבעיה מהשורש כפי שעושה הריפודית שלנו.

שמים סוף להתעסקות עם הכלב והריפודים

 

אם הריפודים שלכם יקרים לכם כדאי שתכירו את הכיסוי המיוחד שלנו שנקרא ריפודית.  מדובר למעשה בכיסוי למושב האחורי של הרכב בעל עמידות גבוהה מאוד, שיכול בהחלט להחזיק גם נגד ציפורניים של כלבים. הוא גם נראה טוב ומאפשר לכלב לשבת עליו בלי שפליטות כמו הקאה, רוק או שתן, וכמובן גם לא שערות, יגיעו אל הריפודים היקרים שלכם וישאירו עליהם ריח וכתמים שקשה מאוד להסיר. אבל מה שחשוב להבין הוא שהריפודית שלנו לא מיועדת אך ורק לכלבים, אלא למעשה כולם יכולים להמשיך ולשבת עליה בספסל אחורי. זאת באמצעות רוכסן אמצעים חזק ביותר ואיכותי, המאפשר לצרף עוד נוסעים ולהעביר את חגורות הבטיחות דרך כיסים שבתוך הריפודית. המשמעות היא שכל הנוסעים הרגילים בספסל האחורי יוכלו להמשיך לעשות זאת בנוחות ובלי לשנות הרגלים, בעוד הכיסוי גם מגן מפני לכלוכים שמקורם במזונות, משקאות שנשפכים, חול ובוץ וכן הלאה.

ויש עוד כמה יתרונות שהופכים את הכיסוי שלנו לפתרון המושלם עבור שערות כלבים. קודם כל, מידת הצורך תוכלו להסיר אותו בקלות ולהכניס אותו למכונת כביסה, עם כיבוס בטמפרטורה נמוכה וללא סחיטה – כך שהוא ייצא נקי וחדש ותוכלו לפרוס אותו שוב על הספסל האחורי. שנית, ההרכבה שלו מאוד פשוטה ונוחה אינה מצריכה שום רקע או ידע מקצועי מיוחד, כך שבתוך 2 דקות הוא כבר יספק הגנה מפני כל לכלוך או נוזל על הריפודים של רכבכם. לבסוף, כאשר אתם רוכשים מאיתנו את הכיסוי אתם מקבלים שתי מתנות חשובות. הראשונה היא חגורת בטיחות ייעודית לבעלי חיים שבעזרתה תוכלו לעגן את הרכב למושב למען בטיחותו. השנייה היא כפפת סיליקון ייעודית שתאפשר לכם להסיר שערות מיותרות מפרוות הכלב. את ההזמנה תוכלו לבצע כבר עכשיו ולקבל אותה לכל כתובת מבוקשת במהירות ובמשלוח חינם.

 
x

#{title}

#{text}

#{price}